Veletrh Styl - jaro 2012

Ve dnech 12. - 14. února 2012 se v Brně uskutečnnila nejvýznamější akce v oblasti módy v ČR - veletrh STYL - KABO. Svaz výrobců skla a bižuterie zastupovala opět, jako už tradičně, JABLONECKÁ ULICE tvořená 9 stánky s celkem 11 vystavujícími firmami.

Uprostřed skupiny stánků probíhal doprovodný program - KREATIVNÍ DÍLNA, organizovaná BVV. Předvádění výroby bižuterie zajišťovala železnobrodská sklářská škola a v přestávkách mezi obchodními jednáními ještě designerky firem Rexpo a Glass Motiv Beads. Studentky a učitelky ze školy předváděly vinutí perlí, návlek a pomáhali návštěvníkům vytvořit vlastní doplněk z nabízeného materiálu v kreativní dílně.

Po obchodní stránce skončil veletrh pro většinu firem velmi úspěšně. Zdálo se, že majitelé prodejen opět začínají nakupovat a že jarní kolekce, kterou jablonecké firmy připravily, je zdařilá. Potvrdila to i paní Livia Klausová, která naši skupinu poctila návštěvou. Také zájem sdělovacích prostředků dával tušit, že se jablonecké firmy a jejich kreativní dílna představily velmi zdařile.

Kontakt

Svaz výrobců skla a bižuterie
Palackého 41
Jablonec nad Nisou
46601

logo facebookFacebook

Hana Semelková
tajemnice svazu
Tel.: +420 732 174 395
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

semelkova 200

Akce

Partneři

Pro členy ...

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *

Certifikáty


Copyright © 2015. All Rights Reserved.