Made in Jablonec 2015 v Liberci

MiJ2015 lazne liberec

Moskva – New York – Paříž na módní show v Liberci

Již podruhé představí módní a bižuterní návrháři své fascinující a rozmanité oděvní kreace sladěné s originální bižuterií či šperkem libereckému publiku. V Oblastní galerii začne úterní večer módní přehlídka ve 20 hodin. Modely vytvořily designéři 3 škol, 13 oděvních a 17 bižuterních firem.

Na tomto místě patří velké díky všem zúčastněným oděvním a bižuterním firmám, které za úzké spolupráce každoročně vytváří úchvatné modely. Ty budou po slavnostní premiéře prezentovány na různých prezentačních akcích v ČR a zahraničí. Svaz výrobců skla a bižuterie vedle módní přehlídky organizuje výstavu KŘEHKÁ KRÁSA a podporuje velké bižuterní centrum PALACE PLUS. Pomáhá tím podtrhnout tradici jabloneckého bižuterního průmyslu a jeho bohatou současnost“, zdůrazňuje důležitost akce předseda pořádajícího Svazu výrobců skla a bižuterie Pavel Kopáček.
Pro šestý ročník přehlídky bylo vyhlášeno téma “Zdobíme svět“. Každá firma tak bude předvádět tři kreativní modely ve stylu jednoho z vybraných světových módních center - Moskva – New York – Paříž.
„Jako každý rok i tentokrát chceme návštěvníkům zpestřit módní přehlídku, nicméně na odhalení připraveného překvapení pod názvem „ Top Secret „od známého designéra Petra Kaloudy, si musí diváci počkat až do zahájení premiéry“, dodal s úsměvem Pavel Kopáček.
Srdečně zveme veřejnost na tuto prestižní módní přehlídku.

Vstupenky na představení budou k zakoupení na pokladně Oblastní galerie v Liberci, Masarykova 723/14.

Kontakt

Svaz výrobců skla a bižuterie
Palackého 41
Jablonec nad Nisou
46601

logo facebookFacebook

Radka Havlová
tajemnice svazu
Tel.: +420 732 174 395
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Radka Havlova 200

Akce

Partneři

Pro členy ...

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *

Certifikáty


Copyright © 2015. All Rights Reserved.