Veletrh Styl - jaro 2012

Ve dnech 12. - 14. února 2012 se v Brně uskutečnnila nejvýznamější akce v oblasti módy v ČR - veletrh STYL - KABO. Svaz výrobců skla a bižuterie zastupovala opět, jako už tradičně, JABLONECKÁ ULICE tvořená 9 stánky s celkem 11 vystavujícími firmami.

Uprostřed skupiny stánků probíhal doprovodný program - KREATIVNÍ DÍLNA, organizovaná BVV. Předvádění výroby bižuterie zajišťovala železnobrodská sklářská škola a v přestávkách mezi obchodními jednáními ještě designerky firem Rexpo a Glass Motiv Beads. Studentky a učitelky ze školy předváděly vinutí perlí, návlek a pomáhali návštěvníkům vytvořit vlastní doplněk z nabízeného materiálu v kreativní dílně.

Po obchodní stránce skončil veletrh pro většinu firem velmi úspěšně. Zdálo se, že majitelé prodejen opět začínají nakupovat a že jarní kolekce, kterou jablonecké firmy připravily, je zdařilá. Potvrdila to i paní Livia Klausová, která naši skupinu poctila návštěvou. Také zájem sdělovacích prostředků dával tušit, že se jablonecké firmy a jejich kreativní dílna představily velmi zdařile.

Kontakt

Svaz výrobců skla a bižuterie

Jungmannova 497/6
Jablonec nad Nisou
46601

logo facebookFacebook

Radka Havlová
tajemnice svazu
Tel.: +420 723 701 800
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Radka Havlova 200

Partneři

kudyznudy logo

 

Akce

Pro členy ...

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *

Certifikáty


Copyright © 2015. All Rights Reserved.