2022

Konzulové obdivovali jabloneckou bižuterii

Více než sto honorárních konzulů přivítal v neděli 1. září v Jablonci nad Nisou primátor města Petr Beitl. Návštěvu připravil Svaz výrobců skla a bižuterie (SVSB) ve spolupráci s českou centrálou cestovního ruchu Czech Tourism.

Svazu výrobců skla a bižuterie se podařilo navázat velmi úzké vztahy s Českou centrálou cestovního ruchu Czech Tourism. Úspěšná spolupráce se projevila nejen na srpnové výstavě Křehká krása 2013, ale nově také návštěvou honorárních konzulů v Jablonci nad Nisou. Minisetrstvo zahraničí ve spolupráci s agenturou Czech Tourism připravilo pro více než stovku honorárních konzulů pestrý program. „Jedná se o prestižní akci a považujeme si toho, že prohlídka jablonecké bižuterie byla zařazena do programu,“ řekl místopředseda představenstva SVSB Ing. Milan Kohout.

Konzulové z celého světa měli program opravdu nabitý. Do Jablonce dorazili rovnou z mladoboleslavské Škodovky. V Paláci Made in Jablonec je čekala krátká reprezentativní módní přehlídka letošní kolekce a v Muzeu skla a bižuterie komentovaný výlet do dějin sklářského a bižuterního průmyslu, který je pro Jablonecko typický. Honorárním konzulům se v Jablonci věnoval také primátor města Petr Beitl, který je přišel nejen pozdravit a přivítat ve městě, ale s mnohými pohovořil a představil Jablonec jako místo vhodné pro strávení aktivní dovolené i jako místo, kde je možné navázat obchodní vztahy. „Jablonec byl a je městem bižuterie. Těší mě, že svaz výrobců navázal úzké vztahy s agenturou Czech Tourism a jablonecká bižuterie opět otvírá dveře do světa nejen pro odborníky, ale i pro turisty z různých zemí,“ řekl primátor.

Kontakt

Svaz výrobců skla a bižuterie
Palackého 41
Jablonec nad Nisou
46601

logo facebookFacebook

Radka Havlová
tajemnice svazu
Tel.: +420 732 174 395
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Radka Havlova 200

Akce

Partneři

Pro členy ...

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *

Certifikáty


Copyright © 2015. All Rights Reserved.