Filtrovat
 • Přehlídka byla pozvánkou

  Přehlídka jablonecké bižuterie v polském hotelu Merkure Karpacz Resort byla pozvánkou na společnou akci "Křehká krása 2013"

  V sále hotelu Mercure v obci Karpacz s krásným výhledem na Sněžku se 12. června 2013 uskutečnila společná akce Jelenogorského okresu a Svazu výrobců skla a bižuterie s cílem seznámit partnery s čiností SVSB a pozvat polské návštěvníky na srpnouvou výstavu "Křehká krása 2013". Celá akce byla pod záštitou agentury Czechtourism a byla financována z prokjektu regionálního rozvoje Euroregionu Nisa.

  eu-cil3-ergn-640pxW

 • Křehká krása - vybroušená chuť - finále

  krehka-krasa-A4-EUV neděli 26. srpna úspěšně skončila třídenní výstava skla a bižuterie, nesoucí název "Křehká krása, vybroušená chuť", konající se pod záštitou Evropského fondu pro regionílní rozvoj - Euroregionu Nisa, kterou za pomoci Libereckého Kraje inicioval SVSB a realizovala JBX Promotion spolu partnery (uvedenými na tiskovinách a výstavářskou firmou Texo Plus), kterým touto cestou ještě jednou děkujeme. 

 • Křehká krása - vybroušená chuť

  krehka-krasa-A4-EUVe dnech 24.8. - 26.8.2012 zaplní jablonecké Eurocentrum skláři, bižuterní firmy a regionální pivovary při vyvrcholení krajské kampaně, která v letošním roce představuje typické produkty regionu. Desítky firem tak budou návštěvníkům nabízet k prohlídce, ale i k prodeji svoji produkci skla, skleněné i kovové bižuterie, korálků a dalších ozdob.

Kontakt

Svaz výrobců skla a bižuterie
Palackého 41
Jablonec nad Nisou
46601

logo facebookFacebook

Radka Havlová
tajemnice svazu
Tel.: +420 732 174 395
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Radka Havlova 200

Akce

Partneři

Pro členy ...

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *

Certifikáty


Copyright © 2015. All Rights Reserved.