Made in Jablonec 2015

Made in Jablonec 2015

Moskva – New York – Paříž na módní show v Jablonci

Začátek každého roku je v Jablonci nad Nisou neoddělitelně spjat s velkou módní přehlídkou „Made in Jablonec“ a jinak tomu nebude ani v roce 2015. Bižuterní firmy sdružené ve Svazu výrobců skla a bižuterie ve spolupráci s regionálními módními návrháři opět představí své fascinující a rozmanité oděvní kreace sladěné s originální bižuterií či šperkem. Premiéra se koná ve čtvrtek 15.1.2015 a to od 17 hod a 20 hod. v jabloneckém Eurocentru. Modely vytvořily designéři 3 škol, 13 oděvních a 17 bižuterních firem.


Na tomto místě patří velké díky všem zúčastněným oděvním a bižuterním firmám, které za úzké spolupráce každoročně vytváří úchvatné modely. Ty budou po slavnostní premiéře prezentovány na různých prezentačních akcích v ČR a zahraničí. Svaz výrobců skla a bižuterie vedle módní přehlídky organizuje výstavu KŘEHKÁ KRÁSA a podporuje velké bižuterní centrum PALACE PLUS. Pomáhá tím podtrhnout tradici jabloneckého bižuterního průmyslu a jeho bohatou současnost“, zdůrazňuje důležitost akce předseda pořádajícího Svazu výrobců skla a bižuterie Pavel Kopáček.
Pro šestý ročník přehlídky bylo vyhlášeno téma “Zdobíme svět“. Každá firma tak bude předvádět tři kreativní modely ve stylu jednoho z vybraných světových módních center - Moskva – New York – Paříž.
„Jako každý rok i tentokrát chceme návštěvníkům zpestřit módní přehlídku, nicméně na odhalení připraveného překvapení pod názvem „ Top Secret „od známého designéra Petra Kaloudy, si musí diváci počkat až do zahájení premiéry“, dodal s úsměvem Pavel Kopáček.
Srdečně zveme veřejnost na tuto prestižní módní přehlídku.

 

Vstupenky na obě představení jsou k zakoupení na pokladně Eurocentra Jablonec nad Nisou, Jiráskova 7.