Filtrovat
 • Reportáž o českém granátu

  Zajímavá reportáž o českém granátu, neboli křemičitanu hořečnato-hlinitém, byla odvysílána v pořadu Víkend na TV NOVA v reportáži Adély Klingohrové. Shlédnout ji můžete v archivu TV NOVA

 • Delegace z Beihai

  jednani2012-0521.května 2012 navštívila Jablonecko početná delegace podnikatelů z družebního čínského města Beihai a SVSB se výraznou měrou podílel na organizeci pracovního semináře v Paláci Jablonex.
  V průběhu odpoledne jsme předvedli v naší prodejně Made in Jablonec letošní módní přehlídku a poté jsme prezentovali kolekci speciálně připravenou pro tento trh a zahájili jednání o možnostech dodávek naší bižuterie do obchodní sítě v Beihai.

   

 • Test Event 2012

  TEST EVENT – Praha 3.5.2012 – Hotel Pyramida

  Tato akce byla obdobou TREND EVENT, kam jsme byli pozváni minulý měsíc. Toto setkání bylo více zaměřeno na hotely, jejich marketingová oddělení a firmy, které se zabývají zážitkovými akcemi. Opět jsme byli pozváni paní Zderadíčkovou, ředitelkou North Bohemian Convention Byro. Prezentovali jsme Svaz a bižuterní průmysl Jablonecka. Nabízeli jsme zážitkovou turistiku krajem jablonecké bižuterie. Pro tento účel budeme zájemců rozesílat materiál, jehož přípravu v této době spolu s firmou JBX Retail dokončujeme. Vypadá to, že o naše ukázky a zážitkové akce bude zájem, ale bude to stát ještě hodně práce a aktivního marketingového působení.

Kontakt

Svaz výrobců skla a bižuterie
Palackého 41
Jablonec nad Nisou
46601

logo facebookFacebook

Radka Havlová
tajemnice svazu
Tel.: +420 732 174 395
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Radka Havlova 200

Akce

Partneři

Pro členy ...

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *

Certifikáty


Copyright © 2015. All Rights Reserved.