Slavnostní otevření prodejny Palace Plus doplnila přehlídka, ukázka výroby a pohoštění návštěvníků.

Pozvání na zahájení přijala celá řada vzácných hostů, jako např. Ing. Petr Beitl, primátor města Jablonce nad Nisou a další. Součástí slavnostního zahájení byla módní přehlídka Made in Jablonec 2013, předvádění výroby bižuterie a dekorování vánočních ozdob. 

Palace Plus – česká bižuterie a sklo

Centrum je jednou z klíčových marketingových aktivit Svazu výrobců skla a bižuterie a jeho novým provozovatelem je společnost TEXO PLUS s.r.o. V Palace Plus je soustředěna nabídka:

  • produkce 30 regionálních výrobců bižuterie pod značkou MADE IN JABLONEC
  • široký sortiment perlí, perliček, komponentů a pomůcek pro zákazníky z hobby sektoru
  • produkce sklářských firem Crystalex Nový Bor a Bohemia Poděbrady
  • společnosti Preciosa a.s., obsahující broušené dárky, dekorace a exkluzivní šperky.

To vše v inovovaném interiéru na ploše 650m2 a s novým týmem pro obsluhu zákazníků – všechny pracovnice mají dlouholeté zkušenosti v bižuterním oboru.

PALACE PLUS také nabízí vzdělávací a tvůrčí programy. Má stálou tvůrčí dílnu, připravuje módní zpravodajství a přednášky módních tvůrců. Pro návštěvníky organizuje předvádění výroby bižuterie a dekorování vánočních ozdob.

Palace Plus je koncipován jako místo, které reprezentuje bižuterní průmysl a chce návštěvníka přesvědčit, že si česká bižuterie a sklo udržuje vysokou úroveň. Přejeme si, aby si návštěvník odnesl také zážitky z poznání tradičního českého produktu a vracel se k nám.