Křehká krása a česká bižuterie lákají

krehka krasa czechtourism 0781Svaz výrobců skla a bižuterie měl minulý týden napilno. Propagační kampaň výstavy Křehká Krása 2014 vyvrcholila několika prezentačními akcemi v Praze. Ve spolupráci s Českou centrálou cestovního ruchu CzechTourism se zástupci SVSB sešli se 16 zahraničními zástupci CzechTourismu a představili výstavu Křehká Krása 2014 o nový turistický produkt „Do Jablonce za sklem a bižuterií". Součástí kampaně byla i prezentace v prestižním informačním středisku na Staroměstském náměstí, kterou uspořádal svaz ve spolupráci s bižuterním centrem Palace Plus a Muzeem skla a bižuterie. Tuto prezentaci navštívil v pátek 25.7.2014 předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka v doprovodu ministryně pro místní rozvoj Věry Jourové.


Tato významná návštěva byla tečkou za úspěšnou prezentací bižuterního průmyslu a jeho aktivit v oblasti cestovního ruchu. Zaznamenáváme zvýšený zájem o zážitkovou turistiku a Jablonec nad Nisou má určitě co nabídnout.
V těchto dnech vrcholí přípravy reprezentativní výstavy skla a bižuterie Křehká Krása 2014, která bude slavnostně otevřena 7. srpna 2014 v 10.00 v areálu Eurocentra v Jablonci nad Nisou. Návštěvníci se mají na co těšit, areál bude zcela zaplněn stánky vystavovatelů a předvádějích firem, připraveny jsou módní přehlídky Made in Jablonec 2014 a bohatý kulturní program.

Kontakt

Svaz výrobců skla a bižuterie
Palackého 41
Jablonec nad Nisou
46601

logo facebookFacebook

Radka Havlová
tajemnice svazu
Tel.: +420 732 174 395
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Radka Havlova 200

Akce

Partneři

Pro členy ...

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *

Certifikáty


Copyright © 2015. All Rights Reserved.